• |
ide | kryesore

Meghan Markle fokusohet te karriera si aktore

Paparazzi, Slider

Dje zbuluam se Meghan Markle do të rikthehet në sferën publike në një prej eventeve më të ndjekura të vitit: në Met Gala. Meghan do të jetë e shoqëruar nga Edward Enninful, me të cilin bashkëpunoi për edicionin e British Vogue. Absolutisht, prania e dukeshës do të jetë një surprizë dhe arsyeja pse më qindra mijëra njerëz do të ndjekin eventin.

Surpriza e dytë ka të bëjë me rikthimin e saj në ekranin e madh. Sipas një burimi të brendshëm, agjenti i saj po kërkon për role superheronjsh. Ajo do t’i kthehet aktrimit, por vetëm përmes një filmi ku kasta e aktorëve përbëhet nga emra të njohur. Thonë se Meghan po kërkon këtë lloj specifik filmi sepse e di që s’e mban dot e vetme peshën e një filmi. Njerëzit e dinë shumë mirë kush është ajo dhe s’e injorojnë dot emrin e saj edhe kur është në rol. Sidoqoftë, Dukesha është e vendosur dhe mendon se një film me buxhet të madh dhe me emra të tjerë të njohur është rruga e duhur drejt rikthimit.

Këto dy lëvizje të Meghan nënkuptojnë shkëputjen prej imazhit si gruaja e Princ Harry-t. Ajo ishte e njohur para se të martohej me të, kishte një karrierë të suksesshme dhe synon t’i rikthehet identitetit personal që nuk varet më nga familja mbretërore.


2 Comments

  1. Kujt i plasi per keto shurrat e zeza tani. U martua nje debil me nje te perdorur qe deri para pak vitesh nuk e perfillte askushi, tani na mbyti emri i saj. Po edhe ju media shqiptare c’pune keni me keto shurrat? Boll shkruani per kallashin, noizy, ciljeten, dhe botokset e vendit tone, c’ju duhet kjo juve?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu