• |
ide | kryesore

Pak orë para manifestit, Rama takime me deputetë e ministra në PS

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ditë pas Kongresit zgjedhor, Rama po zhvillon sot takime sektoriale në PS. Kryesocialisti po zhvillon takime me deputetë e ministra. Në fokus të bisedës mësohet se janë vendimet e Kongresit tre ditor që zhvilloi PS, të cilat pritet të zbardhen më tej nga socialistët.

Takimet vijnë vetëm pak para manisfestimit të thirrur nga Presidenti i Republikës, i cili është parashikuar të mbahet në 17:00, në Bulevardin “Dëshmorët e kombit”.


2 Comments

  1. Po,po vendimet e Kongresit do shqyrtohen sot ?!?!?!?!?!?Legjenda bie poshte,duke ditur natyren e tij trimoshi,hahahahahahahahaha !Mesazhet jane te qarta,do ikim shpejt…………………………….,do kete zgjedhje !!!

  2. Kjo specie e rralle.qe na udheheq qe nga 2013jo vetem qe duhet te shkarkohet nga detyra.por dhe duhet te denohet ne menyre shembullore per demet qe i ka krijuar popullit Shqiptar ne te gjitha nivelet.Duhet kuptuar njehere e mire.Te jesh kryeminister duhet te kesh dhe detyrime perpara ligjit nqs i ke sjelle deme shoqerise qe ti udheheq.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.