• |
ide | kryesore

Meta dhe Basha, 1 orë takim kokë më kokë në Presidencë

Lajme, Të fundit

Presidenti Ilir Meta ka pritur në një takim kokë më kokë liderin e opozitës Lulzim Basha. Takimi është zhvilluar në Presidencë dhe ka zgjatur rreth 60 minuta.

Ende nuk është zbuluar se cila ka qenë tema që është diskutuar mes Metës e Bashës. Takimi vjen një ditë pas tubimit të mbajtur nga ana e Presidentit Ilir Meta, i cili firmosi dekretin për rikthimin në kuvend të ligjit për betimin e gjyqtarëve.


Meta po ashtu u betua dje se nëse qeveria nuk reflekton për ligjin në fjalë, pas 15 marsit ai do të firmosë dekretin për shpërndarjen e parlamentit.

5 Comments

 1. O Liro. A e pyete Lulin per oren???
  Na thuaj o president i pa anshem.
  O Basha. Po ti a ben kompromis me krimin??
  Se para disa kohesh ca nuk i ke then Likes.
  Tallja me popullin ne shqiperi nuk ka fund.
  Talluni kur gjeni budallenj, pse jo.

  1. PO JU O MASTURBUES TASTIERASH ME PAGESE NE BODRUMET MAVI A E PYETET LIKEN PER KOKPALARAT DHE TE VRARET E 21 JANARIT NE MARREVESHJEN E 1 PRILLIT? KUR E ZGJODHET KRYETAR PARLAMENTI? PASTAJ KUR E ZGJODHET PRESIDENT?
   JASHTEQITJE E KETIJ KOMBI JENI JU RRACA ZOMBIE E RIPJERDHJES!

 2. Gabim te madh bere zotrote, flitet me hasmin?

  Me mire fol me Tepsixhiun ,ai ja do te miren vendit, vegjelia dhe fshataresia jane shtylla e vertetete ketij populli!! Fol me tepsixhiun te keqen shanikua

 3. Lulushi shkoje ti ulet ne gjunj likes se floririt dhe pranoje qe nuk eshte me lider i opozites,opozita ne nje gjell Qensh pune jevgjish

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu