• |
ide | kryesore

Olta Gixhari: E kam gjetur babain e fëmijëve të mi

Paparazzi, Slider

Olta Gixhari ka qenë një nga të ftuarit e “Në kurthin e Piter Pan” për mbrëmjen e sotme. Përballë kurreshtarëve të vegjël, aktorja zbuloi një detaj interesant nga jeta private.

Pyetur nga vogëlushët në studio se çfarë kuptimi mbartin unazat që kishte në duar, Olta u përgjigj se njëra prej tyre ishte pak a shumë propozim. Jo vetëm kaq, pasi për t’i ‘vënë vulën’ historisë së dashurisë, Gixhari pranoi se e ka gjetur babain e fëmijëve të saj dhe se dëshiron: “…të bëj një djalë dhe një vajzë”. Aktorja po bashkëjeton me partnerin, identiteti i së cilit nuk është bërë ende i ditur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu