• |
ide | kryesore

VIDEO/ Media greke publikojnë pamjet e grabitjes së shqiptarit

Lajme, Të fundit

Mediat greke ka publikuar pamjet e kamerave të sigurisë së një lokali të vjedhur nga një 19-vjeçar me origjinë nga Shqipëria.

Marino Zërellari shihet teksa i afrohet lokalit dhe sheh nëse mund të hapë me forcë derën e xhamit. Më pas kthehet me një gur të rëndë në duar, me të cilin thyen të gjithë derën.


Mediat greke njofton se janë të paktën 13 grabitje si kjo e mësipërmja, të cilat dyshohet se janë kryer nga i riu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu