• |
ide | kryesore

Pas faljes publike, Stresi ribashkohet me Kejsin (FOTO)

Paparazzi, Slider

Të dielën që lamë pas, Stresi i kërkoi falje publike Keisit nga studio e “Klanifornia”, ku ndër të tjera pranoi fajin lidhur me marrëdhënien në krizë mes tij dhe partneres. Duket se kaq ka mjaftuar që çifti të hedhin një hap para drejt pajtimit dhe këtë e dëshmob postimi i fundit u Stresi.

Reperi ka publikuar foto nga biseda e tij telefonike me Keisin, e nga minutat e regjistruara në ekran, shihet qartazi se ata kanë folur më shumë se një orë me njëri-tjetrin. “E preferuara ime”, shihet e shkruar në vend të emrit të Keisit. “Tag kush ka fillu me fol si dikur”, ka komentuar Stresi, duke lënë të kuptohet se mes tij dhe partneres po rikthehet normaliteti.


Çifti janë ende të martuar përpara ligjit, një shenjë tjetë që tregon se ata gjithmonë kanë qenë të hapur për ribashkim.

2 Comments

  1. O SPIUN I SHOKEVE TE TU! O MALOK I KEQ! NA THUAJ SA SHOKE KE MARRE NE QAFE DHE I KE NXJERRE NE PRITEN E POLICISE APO ME KEQ NE PRITEN E ARMIQVE!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu