• |
ide | kryesore

Rita Ora merr vëmendjen në Paris, sfilon per herë të parë si modele (FOTO)

Paparazzi, Slider

Rita Ora, njihet për hitet e shumta që ka sjellë ndër vite.

Kështu ajo ka bërë për vete një numër të madh të fansave gjithandej nëpër botë. Së fundmi është vënë re prania e saj në Javën e Modës në Paris, ku ka rënë në sy shkëlqimi i Ritës në pistën e modës përkrah modeleve më të njohura. Ajo gjithashtu publikoi një fotografi përkrah modeleve Bella dhe Gigi Hadid, të cilat janë motrat e të dashurit të Dua Lipës, Anwar Hadid.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu