• |
ide | kryesore

Tristan Thompson dëshiron ribashkim me Khloe Kardashian

Paparazzi, Slider

Ka kaluar më shumë se një vit nga skandali i mashtrimit të Tristan Thompson, dhe ai dëshpërimesh dëshiron të fitojë sërish zemrën e Khloe Kardashian.Kjo është vënë re nga komente e shumta që ai i bën 35-vjeçares në Instagram, duke e komplimentuar vazhdimisht për t’i tërhequr vëmendjen.Megjithatë, situata qenka më e thellë, pasi burime për “HollywoodLife” bëjnë me dije se ai ka lënë pas rrjetet sociale dhe tashmë po i bën surpriza në jetën reale.Burimi shton se ai çdo ditë i dërgon Khloe-s në shtëpi buqeta të mëdha me lule dhe i shkruan fjalë romantike.Gjithashtu, ai shpreson që në pushimet e verës t’i kalojnë bashkë dhe pretekst do të përdorën True-n.Meqë gjykata i ka caktuar disa ditë në muaj që ai ta takojë, basketbollisti do ketë mundësi që të shohë edhe nënën e vogëlushes së tij.Ribashkimin ai e mendon pas 15 prillit, pasi atëherë është më i lirë dhe do të përkushtohet 100% tek Khloe dhe vajza e tij.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu