• |
ide | kryesore

Ariana Grande i jep fund lidhjes pas 9 muajsh

Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Ariana Grande i ka dhënë fund lidhjes së dashurisë pas 9 muajsh.

Burime bëjnë me dije se Ariana dhe Mikey Foster kanë ndërprerë çdo kontakt pasi vendosën të ndahen. Kujtojmë që lidhja e tyre u konfirmua muaj më parë kur Ariana hodhi në treg projektin muzikor ‘Boyfriend’ në bashkëpunim me Mikey.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu