• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Shikoni si ushtari turk rreh refugjatët që të kalojnë në Greqi

Lajme, Të fundit

Në Twitter është publikuar një video e një ushtari turk që dhunon një grup refugjatësh, përfshi gra dhe fëmijë.


Ata refuzojnë të zbresin nga autobusi dhe të kalojnë kufirin për tu futur në Greqi. ©LAPSI.al

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *