• |
ide | kryesore

FOTO/ Berisha “këshillon” Ramën: Lëre se do thyesh kokën

Pikante

Kryeministri Edi Rama mbajti një fjalë të gjatë para deputetëve në seancën plenare të së enjtes. Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte një shenjë në mes të ballit të kreu i qeverisë.

Ai kishte një shenjë të kuqe, shumë lehtë të dallueshme, për të cilën nuk dihen shumë detaje edhe pse në pamje të parë duket si një goditje.


Nuk dihet arsyeja e vërtetë, por fotot po bëjnë xhiron e rrjetit. Nuk ka munguar edhe një këshillë nga ish-kryeministri Sali Berisha: “Lëre drogën se do thyesh kokën”. ©LAPSI.al

1 Comment

  1. Doktor Berisha. Ne ven qe te besh llogje dixhitale, vish perparsen dhe shko ne spital.
    Tani… Shqiperia ka nevoje per dijet e tua profesionale.
    Demostro nje fije qytetarie.
    Ke rastin te tregosh se ka mbetur akoma dicke njerzore ne ndergjegjen tende, ne se ke nje te tille.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.