• |
ide | kryesore

Mësohen tre emrat që i shkuan Metës si kandidatë për Gjykatën e Lartë

-Instant, Të fundit

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka hapur procedurat e kandidimit për në Gjykatën e Lartë, për tre pozicione të lira, një në fushën e të drejtës administrative, një në fushën e të drejtës civile dhe një në fushën e të drejtës penale.


Në njoftimin e saj, KLGJ shprehet se, vendosi t’i propozojë Presidentit të Republikës Ilir Meta emërat e tre kandidatëve, përkatësisht; Sokol Sadushaj; Ervin Pupe si dhe Ilir Panda.


Image

3 Comments

  1. Sokol Sadushi ose buckoja qe nuk e nxori koken policia tek hetimi i Naim Cilit

    Ilir Panda qe fle gjume Tek Marin Barleti dhe tall trapin Gafurri i jep 700 mije leke rroge, ish minister drejtesie socialist

  2. A kane ndonje lidhje me qeverite socialiste keta qe jane propozuar per gjyqtare te Gjykates se Larte? Jo per gje, por pastaj flitet per kapje te gjyqesorit…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *