• |
ide | kryesore

21-vjeçarja aksidenton një person për vdekje në autostradën Tiranë-Durrës

Lajme, Të fundit

Rreth orës 20:35, në autostradën Durrës-Tiranë, një mjet i drejtuar nga një 21-vjeçare me iniciale K.G., në rrethana ende të paqarta ka aksidentuar një person ende të paidentifikur i cili si pasojë i plagëve të marra, ka ndërruar jetë.

Drejtuesja e mjetit është shoqëruar në Komisariatin Nr.6 për veprime të mëtejshme. Policia thotë se grupi hetimor dhe shërbimet ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


1 Comment

  1. kjo duhet te cilesohet me ligj vetevrasje sic eshte ne France. nese nje njeri hyn ne autostrade ku ecin makinat me 110km/ore e ben kete gje vec per te vrare veten. asnje shofer ska pse ngarkohet me pergjegjsi penale financiare dhe morale se nje hajvan i pret rrugen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu