• |
ide | kryesore

FOTO/ “Deputeti kaçurrels” bëhet hit me MEME në rrjetet sociale

Pikante

Kostaq Papa, deputeti i Parlamenti shqiptar, është shndërruar në njeriun e ditës në rrjetet sociale. Pas fjalimit të tij në seancë plenare, sarandioti është kthyer në frymëzim për shumë meme, kryesisht në Facebook.

“Duhet të jemi pak gentelemen me fëmrat, fëmrat duhet t’u kërkojmë të falur edhe kur kemi të drejtë. Në rininë time të gjitha fëmrat që më janë ofruar mua kur kisha dhe kaçurrela por kisha dhe lekë, kanë pirë më shumë whisky sesa ujë” – tha deputeti.


Kjo ishte deklarata e deputetit dje në Parlament që prej disa orësh është kthyer në kryefjalën e rrjeteve sociale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu