• |
ide | kryesore

Nis puna te Loti 2 i Unazës së Madhe

Arkiva, Lajme, Të fundit

Pas Lotit 1 te Shqiponja, nis hapja e kantierit për Lotin 2 të Unazës së Madhe. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj përmes një statusi në “Twitter” nënvizon se Unaza e Madhe është jetike për ekonominë e qytetit.

Pas Lotit 1 tek Shqiponja, nis hapja e kantierit për Lotin 2 të Unazës së Madhe! Tirana 100. Në këtë 100-vjetor të saj, Unaza është jetike për ekonominë e qytetit! 1 milionë banorë, të majtë e të djathtë, kanë nevojë të lëvizin e zhvillojnë sipëmarrjen. Tirana nuk ndalet!”, shkruan kryebashkiaku.


Embedded video

6 Comments

  1. Renia e kalase se shpellkareve te astirit dhe te pd me kryekarin cunin e fariut,qe thonin qe mbi trupat tane sdo te lejojme te prishen ndertimet ne token me moton salihiste toke e xanun,por firma viktoria e lulushit arriti te filloje punimet,cfare fallciteti i pd

    1. JU TE KUQEVE EDHE PO TJU PERDHUNOJNE BRENDA NE SHTEPI PRAPE TE RROJE PARTIA THONI . ROPT TY DHE KURVAVE QE MBRON TI O PROSTITUT. TE QIFSHIN SHPELLARET LIBRIN E SHPISE

  2. Ato pislliqet qe u zbuluan po i ndjek njeri?! Gjiknuri po i trash bythet sa si shume! Apo si gjithmone, yjet rrijne e veshtrojne ne kete katundin tone?! Si nuk u beme njehere vend per se mbari! Kenete do ngelemi gjithe jeten. Disa thone shpellare, disa mocalore! Perfundimi, keta muzhiket qe na qeverisin, hajne, pijne, dhjesin me paret tona.

  3. Ju shpellkare qe ja u kane shpartalluar me grate motrat mamate vajzat grate gjate kohes se revolucionit demokratik ju shpellkare pallonit femrat e njeri tjetrit,jeni kenaqur o shpekare te salihu me ne krye cunin e fariut dhe viktorian e lulushit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu