• |
ide | kryesore

Pas 10 vitesh, kënga e Kesha-s kthehet hit (Video)

Paparazzi, Slider

Nëse keni hyrë në TikTok së fundmi, me siguri do të keni vënë re një numër të lartë përdoruesish që publikojnë video me në sfond “Whenever you tell me I’m pretty, that’s when the hunger really hits me”. Teksti është pjesë e këngës “Cannibal” të Kesha-s.


Falë një kërcimi rutinë, “Cannibal” shihet në më shumë se 5 milionë postime në TikTok. Kënga ishte pjesë e albumit me të njëjtin emër të viti 2010. Asokohe, “Cannibal” nuk pati ndonjë sukses të jashtëzakonshëm në krahasim me hite si “Blow” apo “We R Who We R”.


Megjithatë duket se Kesha nuk e ka aspak suksesin e vonuar, përkundrazi postoi edhe një video teksa kërcen me yllin e TikTok-ut Charli D’Amelio. Të mërkurë, këngëtarja shfrytëzoi momentin dhe publikoi një video të re për këngën 10-vjeçare, duke paraqitur imazhe të animuara.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.