• |
ide | kryesore

+18/ Aktores shqiptare i nxjerrin online VIDEON intime

Lapsi Leaks

Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur aktores Arta Elezaj. Një video e saj duke bërë tëerk është bërë virale në mediat sociale. Aktorja shqiptare shihet e veshur me të brendshme blu transparente duke dridhur të pasmet.

Nuk dihet ende se kush ka shpërndarë pamjet e saj intime por patjetër që kjo situatë duhet ta ketë vendosur në siklet Artën. Ajo ka vendosur të mos reagojë në lidhje me publikimin e videos. Aktorja është bërë e njohur në serialin “O sa mirë” dhe më pas në spektaklin “Duplex” në Tv Klan.


Résultat de recherche d'images pour "arta elezaj" Résultat de recherche d'images pour "arta elezaj" Résultat de recherche d'images pour "arta elezaj" Résultat de recherche d'images pour "arta elezaj" Résultat de recherche d'images pour "arta elezaj"

5 Comments

  1. Autori – Ai qe ka paguar per shkerdhimin ne Hotel. Sic duket e ka lene kjo karthyesja. Shembulli i femrave VIP shqiptare – qihuni me lek, ne fund te fundit do vdesim nga corona virus.

  2. Kesaj vetem. Aktore ju lutem. Mos i thoni se beni pis kulturen shqiptare beni pis ato aktore te mrekullushme qe kan lene emrin e paster ne kinematografi kjo esht thjesh nje prostitute ku kush ja ka vene emrin AKTORE te ken turp nga vedja mos felliqni kulturen shqiptare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu