• |
ide | kryesore

Rita Ora, gati hitin me Lewis Capaldi

Paparazzi, Slider

Ata janë 2 nga artistët më të suksesshëm të industrisë së muzikës që kanë publikuar hite të njëpasnjëshme.
Së fundmi Rita Ora dhe Lewis Capaldi kanë vendosur të bëhen bashkë për një projekt të ri muzikor duke suprizuar fansat.
Me anë të një video-je të postuar në rrjetet sociale artistët kanë treguar se kanë qenë duke punuar për një prurje të re muzikore.
“How To Be Lonely” quhet kënga e dyshes që pritet të publikohet më 13 marsit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu