• |
ide | kryesore

Si të kuptoni nëse jeni prekur nga koronavirusi apo jo (VIDEO)

Arkiva

Koronavirusi është tema dhe rreziku i ditës. Në Shqipëri tashmë janë konfirmuar 10 raste të infektuar. Krahas informacioneve të shpërndara nga Ministria e Shëndetësisë, edhe në rrjetet sociale qarkullojnë materiale të ndryshme informuese se si të mbroheni nga Covid-19 apo si të kuptoni nëse jeni infektuar nga virusi që po ‘cmend’ botën. Në videon më poshtë jepen disa udhëzime për të kuptuar nëse ju ka prekur apo jo coronavirusi.

©LAPSI.al


2 Comments

    1. na jep ti kleahuta ndonje informacion te sakte pra..shko se mos te jep qeveria ndonje informacion se e kane kenaq deri tani..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu