• |
ide | kryesore

“Të q… Kina nënën!”/ Videot që po thyejnë rrjetin për koronavirusin

Syri i Lapsit

Teksa Shqipëria po përballet me frikën e përhapjes së Coronavirusit, në rrjetet sociale nuk mungojnë fotot dhe videot për të larguar pak momentet e panikut.


Një zonjë po bëhet hit në internet lidhur me mënyrën se si “këshillon” të lahen duart.


Ndërsa në një video tjetër një tjetër zonjë shprehet se tashmë ka ardhur koha që shqiptarët të përballen realisht me shprehjen: “Të q… Kina nënën!”

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.