• |
ide | kryesore

Rama paralajmëron: Perimetri do mbyllet edhe pas të dielës, 8 orë hapësirë për tu kthyer në Tiranë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama paralajmëron blindimin e dy qyteteve kryesore në vend, Tiranës dhe Durrësit, edhe pas të dielës.

POSTIMI 


? KUSH BANON NË TIRANË/DURRËS DHE ËSHTË LARGUAR PËR FUNDJAVË TË GJATË NË KORÇË OSE GJETKË, TË SIGUROHET TË HYJË NË PERIMETRIN E BLINDUAR GJATË HAPJES SË RRUGËVE HYRËSE, PAS MESNATËS TË SË DIELËS DHE JO MË VONË SE ORA 08.00 E MËNGJESIT.

? KUSH BANON NË TIRANË/DURRËS DHE ËSHTË AKTUALISHT BRENDA PERIMETRIT, TË SIGUROHET QË TË MOS PLANIFIKOJË LËVIZJE JASHTË PERIMETRIT NË FILLIMJAVËN E ARDHSHME (DUKE SHFRYTËZUAR HAPJEN E RRUGËVE NGA E DIELA NE MESNATË DERI TË HËNËN NË 08.00) SEPSE MUND TË MOS RIHYJË DOT!

SIPAS TË GJITHA GJASAVE PERIMETRI TR/DR DO TË MBYLLET PËRSËRI!

? FRIKË JO, KUJDES PO!

11 Comments

 1. Jam Marjana une .bashke me familjen time jemi mbyllur brenda ne shtepi me pare se te jepej shtet rethimi qekur u dhane rastet e italise ruaj veten familjen sidomos nipin tim te shtrejtin tim.zoti te na ruaj femijet tja dalim te gjith si popull te respektojme rregullat pe te jemi fitimtare ne fund ju dua te gjithe shqiptare amin

 2. Jam burri i Marjanes dhe baba i Anes me lart.
  Punojme nate e dite per Partine tone heroike. Virusi na ka ne grike te pushkes, ne e kemi ne grike te topit.
  Partija jone sipatrembur dhe Udheheqesi inë Pandemik shoku E.K. Rama do t’ia mbillin deren ne fitirë virusit dhe do shkojme na fitorja ne fitore.
  Per momentin jemi shume te lumtun n’shpi!

 3. Do bej lufte hollande nje muaj me mullinjte e eres deliranti e do pushoj. pastaj do i dali ndonje loj e re te luaj. O ne rini o ne pleqeri thone… ketij i ka rene ne pleqeri bablokut.

 4. “SIPAS TË GJITHA GJASAVE PERIMETRI TR/DR DO TË MBYLLET PËRSËRI!”

  “FRIKË JO, KUJDES PO!”

  POSHTË DIKTATURA !! POSHTË LUCIFERIANET !!

  1. Tallin trapin me njerezit Ripjellesit???

   Edi jam.
   Lani duart.
   Rrini ne shtepi.
   Mos u besoni medjave.
   I besoni ripjelljes.
   Telefononi 127.
   Mos kini frike.
   Ju mbron rilindja..hahaaaaahaaaaa
   ?????????????

 5. o edi kari boll na the te lajme duart. Tani po te themi ne qe na hiq taksat dhe qerate per aq kohe sa jemi te karantinuar. Ti si shtet na ofro falas ujin e papijshem te cezmes si edhe energjine elektrike qe iken dhe vjen si i do palla atij qe pallen vec per ajolen e vet nuk e perdor. Fillo merr edhe masa ekonomike o bole se per 2 mije qe vdesin nga kompleks semundjesh plus virusi nuk do vdesim edhe ne 2 milion te shendoshet nga skamja dhe uria

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu