• |
ide | kryesore

Turqit të shqetësuar, Bereen dhe bashkëshorti i saj nuk i ndoqën rregullat për Koronavirusin

Paparazzi, Slider

Beren Saat dhe bashkëshorti i saj Kenan Dogulu janë sot në vëmendje të mediave turke për shkak se nuk i janë përmbajtur rregullave për të parandaluar Koronavirusin.


Mediat turke shkruajnë se aktorja dhe bashkëshorti i saj kanë shkuar me pushime disa ditë në Londër dhe janë kthyer. Ndërkohë që pas rastit të parë me koronavirus të shfaqur në Turqi, ministri i Shëndetësisë kishte bërë thirrje që të kufizohet lëvizja.


 Turqit janë të shqetësuar se çifti mund të jetë prekur nga koronavirusi pasi nuk e kanë zbatuar rregullin për të qëndruar 14 ditë të izoluar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu