• |
ide | kryesore

Video/ “Në distancë, por të bashkuar”: kampionët e Partizanit mesazh sensibilizimi

Sport, Video

Në kohën kur për futbollin është vështirë të flasësh e gjithcka vërtitet rreth emergjencës koronavirus, edhe Shqipëria nuk bën përjashtim. Covid-19 po përhapet me shpejtësi, pavarësisht masave drastike të qeverisë dhe në situatën aktuale Partizani ka dashur të japë mesazhin e tij në lidhje me atë që po ndodh përreth.

Të gjithë lojtarët më përfaqësues të të kuqve, duke nisur me teknikun Adolfo Sormani janë bërë pjesë e një video të publikuar nga klubi në faqen e tij zyrtare në Facebook, ku ashsut si është normale të jetë, prioriteti i jepet shëndetit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu