• |
ide | kryesore

Video/ “Qendro në shtëpi, rri i sigurtë”: Kukësi i bashkohet nismës anti-koronavirus

Sport, Video

Futbolli është ndalur, por futbollistët duan të japin kontributin e tyre edhe jashtë fushës së lojës. Në një kohë të vështirë për shkak të emergjencës koronavirus, Kukësi i është bashkuar inisiativve sensibilizuese për ti qendruar pranë tifozëve të tyre. Klubi veri-lindor ka postuar në faqen e tyre zyrtare mesazhet sensibilizuese të teknikut Orges Shehi, që i ka bërë thirrje të gjithëve të qendrojnë në shtëpi për ti bërë në këtë mënyrë rezistencë virusit të rrezikshëm.


Edhe portieri i Bluve Dashamir Xhika dhe sulmuesi i ardhur në merkaton e janarit në skuadër Godberg Cooper kanë dhënë mbështetjen e tyre për tifozët në këtë kohë të pazakontë që po kalojmë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu