• |
ide | kryesore

Tërmet në kufirin Kosovë – Serbi

Lajme, Të fundit

Një tërmet me magnitudë 3.00 rihter u regjistrua në kufirin mes Kosovës dhe Serbisë mbrëmjen e së hënës.

Zyrtarë të Qendrës Sizmologjike të Kosovës thanë se tërmeti ka ndodhur në ora 22:13 dhe se mund të ketë pasgoditje të nivelit më ulët.


Ata thonë se nuk ka vend për panik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu