• |
ide | kryesore

Digjet një makinë në Vlorë, dyshohet e qëllimshme

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë e parkuar poshtë një pallati në Vlorë është djegur gjatë mbrëmjes së sotme.

Raportohet se makina kishte 3 javë që nuk lëvizte nga vendi që ishte parkuar dhe dyshohet se zjarrvënia është e qëllimshme.


Grupi hetimor është në vendin e ngjarjes për të zbuluar shkaqet ndërkohë që ende nuk bëhet me dije identiteti i pronarit të automjetit.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.