• |
ide | kryesore

Policia nxjerr VIDEON/ Çfarë ndodhi gjatë natës në rrugët e vendit

Lajme, Të fundit

Policia e Shtetit ka publikuar gjatë natës një video ku shihen rrugë të Tiranës bosh, ndërsa qytetarët nuk mund të lëvizin në këmbë pas orës 18:00.

Përmes një mesazhi në Facebook policia thekson se ajo çfarë u kërkohet qytetarëve është që të rrinë në shtëpi, duke respektuar oraret e vendosura në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19.


“Ajo që kërkohet nga çdo qytetar është të rrijë në shtëpi, duke respektuar oraret e vendosura në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Na ndihmoni dhe ju, të mos ndëshkoheni me gjoba!”, – shkruan policia.

VID_20200317_WA0001

Ajo që kërkohet nga çdo qytetar është të rrijë në shtëpi, duke respektuar oraret e vendosura në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Na ndihmoni dhe ju, të mos ndëshkoheni me gjoba!

Publiée par Policia e Shtetit sur Mardi 17 mars 2020

7 Comments

  1. kur te bjere termet mund te dalim o policia e droguar e kryedrogaxhiut? Apo do na lajmeroni me fb? hahaha idjoter. polici me fb.

  2. Ku jeni futur ne izolim o shpellkare,pse nuk dilni kunder diktatures te luftoni te kundershtoni te protestoni te mbani lart frymen revolucionare demokratike te salihut,qe vete eshte ne izolim total I lidhur nga familjaret e tij nga semundja 45 vjecare e Epilepsise,dilni ne keni bythe o shpellkare bodrumesh

  3. Duket qarte, nje sukses i madh!
    Budallalleku ska brire, po ka plot menyra per ta dalluar! Shkoni lani duart tani dhe beni joga!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu