• |
ide | kryesore

Rama i përgjigjet Bashës: Shifrat e tua po kapin nivelin e G7

Lajme, Të fundit

Kryeministri Rama u është përgjigjur akuzave të kryedemokratit Basha se qeveria ka dhënë në 2 javët e fundit 52 milionë euro në tenderë dhe pagesa për klientët e saj.

“Plani 7×7=42 është zgjuar sot me rritje të shifrave! Deri kur të mbarojë lufta shifrat do kapin nivelin e një vendi të G7-ës! Pritet shifra e parashikuar nga Plani për aktorët e Portokallisë, meqë janë mbyllur në shtëpi ndërkohë që po u bëhet konkurrencë e pandershme nga 7×7=42!” – shkruan Rama. ©LAPSI.al


12 Comments

 1. Sipas nje studimi te fundit, Coronavirus nuk i kap skizofrenet dhe psikopatet.
  Prina Parti!
  Në ara fabrika kantieeeeeeeeere….

 2. Keto jane shifrat e G7-es (Manes, Kastratit, Papulit, Carapulit, Fushes, Salillarit dhe Dulakut). Te na rroje G7 e u befte G20 e G200!

 3. Grupi shtate i syve qe te pelcasin o i telendisur ,merr masa sa me shpejte se po te troket uria ne popull o delenxhi dhe leri llogjet bajate se je bere si ver llapa,je kryeminister o pallosh,ste kemi nene aty per klloun se nuk qesh njeri me budallalleqet e tua,cfar te keqe shikon te propozimet e bashes qe te thote per anulimin e koncesioneve qe te haje populli buk mos te vdesi urie,apo ke hallin e perqindjeve qe merr vet,o te mallkofte zoti

 4. Po mer te qifsha rracen e sorollopin. Gjithshka nga maskaralleqet e tua dhe te rilindjes po i ben, por ne keto dite e vetmja gje qe nuk po ben eshte Kryeministri, me fal KARO-MINISTRI

 5. Ka kaq vite që për tu tallur medemek me Bashën që nuk e ka idenë e ekonomisë. bojaxhiu matematikan gjenial Rama, përmend historinë e sajuar se ai nuk di të bëjë veprimet e thjeshta matematike e na e nxjer shumëzimin e 7 me 7 me 42 ?????

 6. O Bolja e Anetës po mbylle atë hale që ke në vend të gojës dhe gjej lekët për popullin se do vdesë urie o kërmë !

 7. Jeni ne vete o njerez a jo? Ky e ka axhend tw lere popullin pa buke si dhe paraardhesit e tij. ju i kerkoni te lere axhenten ne mes?! Per ate eshtw paguar dhe paguan dhe per ate e mbajne. A keni llogjike a jo. I kerkoni shejtanit te behet engjell apo psikopatit te behet normal.

 8. Shpellkare kerkojini ndihme salihut e zenit qe kane vjedhur sa kane pasuri te gjithe shqiptaret brenda e jashte po nuk ju ndihmoi salihu,beni nje kerkese lulushit qe sapo bleu vilen 2 milion euro bashke me kunatin qe fiton tendera nga eri dhe fund drejtohuni te likja i kerrabes se ky eshte dhe dollibash nje mundesi te katert keni dhe qimin e syrit ku po paguan krasten me 13 mije euro ne muaj se ky si komunisti I vogel I familjes se madhe komuniste kuksiane Peka,rama nuk punon per ju shpellkare e llapaqenolloge te pd

 9. O Ethem Lalaj nga mallakarstra, o rrot kari dhe cope mishi me dy sy. Rri ne shtepi e mos ha mut se po te kap virusi dhe ska Rame qe te ben derman se je dhe moshe e madhe. Le te tallet dhe pak kohe usheheqesi jot i madh se ka per ta pare si do perfundoje

 10. ed rama leri pordhet si gjeli maje plehut te njohin mire shqiptaret car malli je dhe lojen e kojt po ben po dil dhe jepi leket njerezve sic po ja jep gjithe bota se lekun e vet po i jep spo i nxjerr ti nga xhepi se po shkon aty ku smban me

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu