• |
ide | kryesore

Rikthehen tërmetet në Durrës, 2 lëkundje mëngjesin e sotëm

Lajme, Të fundit

Pas disa kohësh qetësi janë rikthyer mëngjesin e sotëm lëkundjet e tokës në Durrës. Mëngjesin e kësaj të enjteje kanë qenë 2 tërmete njëri pas tjetrit që janë rregjistruar në zonë.

I pari në orën 10.18 minuta me magnitudë 3.3 të shkallës Rihter dhe i dyti 4 minuta më pas, më i fortë me magnitudë 4.3 të shkallës Rihter.


Lëkundja e dytë është ndierë nga e gjithë zona në Durrës. Epiqendra ka qenë në detin Adriatik. ©LAPSI.al

3 Comments

  1. o cfare qejfi mi none, A u kenaqet ju thybriqat e pordhalit.Vetem zi e me zi kerkoni.Ju rafte ne kaptinat tuaja te qelbura inshallah

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu