• |
ide | kryesore

Miss Bum Bum tregon si luftohet Koronavirus: mesazh sexy me fanellën e Messi

Sport

Ajo është Suzy Cortez, tifoze e Barcelonës e famshme se është shpallur Miss Bum Bum. Modelja bukuroshe ka dashur të japë kontributin e saj për luftën ndaj emergjencës koronavirus. Në Instagram, përmes popullaritetit të saj, ja edhe mesazhi i dërguar ndjekësve të saj: qendroni në shtëpi dhe ndiqni këshillat e autoriteteve.

Vajza është shfaqur me fanellën e idhullit të saj Lionel Messi, por duke mbajtur maskën e në duar produkte për higjenën e duarve. Kushedi, këshillat, duke u bërë kaq sexy, mund të ndiqen edhe më me kujdes nga njerëzit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu