• |
ide | kryesore

Loredana dhe Zuna, së bashku në karantinë (Video)

Paparazzi, Slider

Loredana dhe Zuna janë përfolur gjatë për një romancë të mundshme mes tyre, edhe pse asnjëri nga këngëtarët nuk e kanë pranuar diçka të tillë. Megjithatë, ditët e izolimit duket se kanë ngritur pikëpytje të njejta për fansat.


Loredana dhe Zuna kanë shpërndarë në rrjet një video, ku në pak sekonda shihen duke performuar një pjesë të këngës së re. Një bashkëpunim ky, që siç theksojnë dy reperët, është realizuar në kushte karantine për vetëm 45 minuta. Titulli “Je e imja” ka shtuar edhe më shumë dyshimet për një lidhje mes Lorit dhe Zuna-s. Ky projekt do të publikohet ditën e enjte në orën 23:59.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu