• |
ide | kryesore

Kevin Hart baba për herë të katërt

Paparazzi, Slider

Gruaja e aktorit Kevin Hart, Eniko Parrish është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bukur e ka zbuluar të martën në mediat sociale.
Parrish, 35 vjeç, ndau lajmin në Instagram me një fotografi të vetes, ku kishte veshur një fustan të tejdukshëm që i nxirrte në pah barkun e rrumbullakosur.

“Foshnja # 2”, e përshkroi ajo postimin. “Në mes të gjithë kësaj ne po numërojmë bekimet tona dhe nuk mund të jemi më mirënjohës! Së shpejti do të jemi një familje me 6 vetë! 🤗 # glowingandgrowing✨. ”


Parrish dhe Hart, 40 vjeç, tashmë janë prindër të një djali 2-vjeçar, Kenzo. Komediani ka gjithashtu vajzën 15-vjeçare Heaven dhe djalin 12-vjeçar Hendrix me ish-gruan e tij, Torrei.
Kohët e fundit Hart është izoluar në shtëpi për shkak të shpërthimit të koronavirusit, nga ku ka zbuluar flokët e tij natyralë të thinjur dhe disa ide sesi ta kaloni izolimin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu