• |
ide | kryesore

Ledri Vula publikon një tjetër këngë të albumit të ri

Paparazzi, Slider

Një javë pas daljes së albumit të ri “10/10” dhe këngës së parë me të njëjtin titull, Ledri Vula ka publikuar edhe videoprojektin e dytë që është pjesë e këtij albumi.

Kënga mban titullin “Alien” dhe vjen me një klip.


Përmes një mesazhi të postuar në Instagram, reperi shumë i dashur për publikun tregoi që albumi “10/10” të cilin e kishte planifikuar ta publikojë më 10 prill do e nxjerrë më herët për shkak të izolimit që po kalojnë qytetarët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu