• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta aktorja shqiptare

Paparazzi, Slider

Ditën e sotme ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare aktorja e njohur kosovare Leze Qena.

Në fillim të këtij muaji aktorja u shtrua me urgjencë në spital pasi gjendja e saj shëndëtsore nuk ishte e mirë. Leze dhe pse në moshë të madhe ka qënë aktive deri para pak muajsh së fundi ishte pjesë e serialit Cka ka shpija.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu