• |
ide | kryesore

Vjen në jetë fëmija i parë i Taulant Xhakës

Arkiva, Paparazzi, Slider

Bashkëshortja e Taulant Xhakës, Arbnora ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.
Në jetë ka ardhur një djalë, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Klevis.Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti nëpërmjet një postimi në Instagram ku zbulon edhe foton e shkrepur në maternitet.
“Mirë se erdhe engjëlli im i vogël. Mami dhe babi të duan në pafundësi”, shkruan futbollisti në foton e ëmbël.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.