• |
ide | kryesore

Artistët e huaj, koncert nga shtëpia

Paparazzi, Slider

Një ditë më pas Ellish do ti bashkohet BTS dhe Dua Lipës, si edhe këngëtarëve të tjerë në një shfaqje televizive për mledhjen e fondeve.

Ata do performojnë në një emision special të James Corden’s Late Late Shoë. Duke transmetuar nga garazhi i tij, moderatori britanik do lidhet me grupin BTS në Korenë e Jugut, Dua Lipën në Londër, Andrea Bocellin në Itali, Eilish, vëllain e saj Finneas O’Connell dhe John Legend në Los Angeles.


“Xhirimi nga garazhi i James mund të jetë larg nga perfeksioni, por në rrethana të tilla shpresojmë se mund të ndihmojë dikë, diku, i cili ka nevojë të gëzojë tani,”– thanë producentët Ben Winston dhe Rob

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu