• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta ish partneri i Jlo

Paparazzi, Slider

Artistja ka qenë në lidhje me Cruz për 10 vite, pasi ata janë takuar në shkollën e mesme në vitin 1984.

Ata u ndanë në vitin 1994, pak para se Lopez të bëhej super e famshme dhe gjatë kohës sa ata ishin në lidhje, këngëtarja ka punuar si kërcimtare.


Çifti janë fotografuar bashkë në shumë evente, në kohën kur ajo nuk ka qenë shumë e famshme. Cruz ka vdekur në spital, në moshën 51 vjeçare, pas sëmundjes në zemër, por nuk janë bërë detajet tjera të ditura.

Lidhja e Lopez me Cruz ka zgjatur më shumë se tre martesat e saj të bëra bashkë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu