• |
ide | kryesore

Sekretari Amerikan i Shtetit reagon për çeljen e negociatave të Shqipërisë me BE

Lajme, Të fundit

Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo ka reaguar pas çeljes së negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut me BE-në.


Në një postim në Twitter ai shkruan: “Ne e mirëpresim vendimin e BE për të hapur negociatat e pranimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.


Shtetet e Bashkuara do të mbeten partneri juaj në çdo hap të rrugës” – thotë Pompeo. ©LAPSI.al

8 Comments

  1. Po stalini dhe Qimi pse nuk po bejne llapaqenollogun edhe ne kete rast,dilni o bythqira dhe sulmoni ameriken tani,therrisni dhe shpellkaret e salihut

    1. Shko hidhu andej nga mero gelbaza, apo kushti per te marre sufllaqen e dites eshte Te ndotesh ambientin ketu.
      Bythegrisur mavi 🤣

  2. Ja ne nje thirrje shpellkaret e stalinit te salihut u leshuan kunder shba njelloj si islamiket e isis,supa eshte gati o zigur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu