• |
ide | kryesore

Shikoni Miri Hysenbelli “Balboa” në kohën e coronavirusit (VIDEO)

F1, Paparazzi

Balboa apo Supermen, zgjidheni vetë se si iu pëlqen më shumë Fatmir Hysenbelliu.


Që prej ditës kur qytetarët shqiptarë janë futur në karantinë nuk kanë munguar sfidat në Instagram, po ashtu dhe videot gazmore në një prej aplikacioneve të quajtur “Tik Tok”. Pa dyshim që dhe Fatmiri nuk mund të mos ishte pjesë e tyre duke realizuar video nga shtëpia e tij luksoze, por që në fakt janë larg të qënit gazmore.


Në linqet më poshtë janë videot e djalit të bossit të “Media Focus Group”, Irfan Hysenbelliu, i cili ka menduar të zbavisë shqiptarët duke u shfaqur herë si Rocky Balboa e herë si Supermani. Në pamundësi për të fluturuar e për të shpëtuar njerëzimin nga katastrofa që e ka kapluar, Fatmiri ka menduar të na vijë në ndihmë me këto video.

Një ditë më parë, News 24, pjesë e grupit mediatik të lartëpërmendur, i kërkoi qeverisë lehtësira dhe ndihmë për të përballuar krizën e mundshme ekonomike që mund të prekë edhe mediat.

Lapsi.al

1 Comment

  1. Katunari sado i pasur te behet, katunar ngelet. Mund ta nxjerresh aga-ne nga fshati, por se nxjerr dot aga-ne nga vetja e tij. Ky qyrash nuk rri dot pa nje cik fame dhe vemendje. Edhe kur grushton ate gomen, si katunar e grushton. Katunar i jati, e jema, motra edhe ky. As rrobat s’ju bejne nder. gene te forta prej katunaresh ne kete familje te pashkolluar. Kur behen edhe katunaret te pasur, te vjen per te vjelle. What a fucking joke!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu