• |
ide | kryesore

Aktorja turke flet për skenat intime

Paparazzi, Slider

Aktoja Busra Develi është paragjykuar shumë për skenat e xhiruara në serialin “Fi”.

Gazetarët nuk kanë hezituar ta pyesin mbi këtë fakt dhe ajo është shprehur:


“Ne flasim për çdo gjë e cila na ndodh në jetë, për dashurinë, zhgënjimin etj. Të tilla janë edhe këto skena” – ka thënë aktorja. Megjithatë, jo çdo gjë ka qenë kaq e thjeshtë për të. “Kam qenë gjithashtu shumë e ndrojtur për të interpretuar këto skena. Jam ndjerë e turpëruar por fundja aktrimi është profesioni im dhe duhet ta bëj atë sa më mirë.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu