• |
ide | kryesore

Arnold Schwarzenegger, një milion dollarë për luftën ndaj coronavirusit

Paparazzi, Slider

Në mesin e shumë yjeve botërore, edhe aktori Arnold Schwarzenegger, ka dhuruar një donacion për të luftuar pandeminë e coronavirusit.


Ai me anë të një postimi të publikuar në Instagram ka bërë të ditur se dhuroi donacion në vlerë prej një milion dollarësh. “Asnjëherë nuk kam besuar të ulem në shtrat dhe të ankohem se sa gjëra të këqija janë, gjithmonë besoja se të gjithë duhet të bënim pjesën tonë për t’i bërë gjërat më mirë”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.