• |
ide | kryesore

Loredana konfuzon ndjekësit, çpo ndodh mes saj Mozzik dhe Zunës

Paparazzi, Slider

Megjithëse lart e poshtë aludohet prej kohësh për një lidhje të Loredana Zefit me reperin gjerman, Zunën, duket se reperja shqiptare e ka sërish mendjen tek ish-partneri, Mozzik.
Mbrëmjen e kaluar, fiks në orën 23:59 ajo lançoi bashkëpunimin e ri me Zunën të titulluar “Ti je e imja”, ndërsa fill pas këngës na ka habitur me postimin në InstaStory.

Loredana publikoi një foto të ish-partnerit, Mozzik, i cili shfaqej me të bijën ende të vogël, teksa qëndronin të dy të shtrirë në shtrat.


Reperja e ka shoqëruar foton me një zemër.

Më herët, ajo e quajti Mozzik babain e fëmijës së saj, ndërsa Zunën partner në biznes, ndërsa rrjeti është bërë tashmë lëmsh nga këto veprime e deklarata të Loredanës.
Megjithëse herë pas here në llogarinë e saj reperja ndan foto të Mozzik, ky i fundit nuk ka reaguar asnjëherë duke lënë të kuptohet se gjërat mes tyre s’mund të kthehen si dikur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu