• |
ide | kryesore

VIDEO/ Dy të rinj i ikin me vrap policisë dhe ushtrisë, por në fund…

Lajme, Të fundit

Dy të rinj, banues në qytetin e Shkodrës, kanë thyer karantinën dhe kanë dalë të shëtisin nëpër rrugët e qytetit. Për fatin e tyre të keq janë pikasur nga patrulla e policisë që ka filluar të qarkullojë nëpër lagjet e Shkodrës, për një kontroll rutinë.

Policia u kërkoi të ndalojnë, por ata kanë nisur të vrapojnë, por dy efektivë të policisë dhe një i Forcave të Armatosura, zbresin nga mjeti i tyre dhe i ndjekin me vrap. Dy të rinjtë duket se nuk kanë mundur të shpëtojnë pasi në fund janë vënë në pranga. ©LAPSI.al


12 Comments

  1. A thua do i kishin ndjek me kaq vrap sikur keta te rinje e videos te kishin qe nga ata qe levizin
    me makina 100 mije euro me xhama te zinj ?

  2. Normal kondrabanda e qenieve dhe drograve kane ritur kerkesat tani. globalisht. nuk duan njerez neper kembe. bile tani per p….dh duan dhe ushtrin . tangerllik kriminelesh.

  3. Ja dhe ju shpellkare trima ketu lart me stalinin ne krye keshtu si keta trimat shurroni ne brek,por ju shkruani nga bodrumet e shqupit dhe jeni me trima,provoni dilni per qef,pastaj do dhisni ne brek,rrace e ndyre trimash jeni o shpellkare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu