• |
ide | kryesore

Ambasada e SHBA njofton shtetasit amerikan: Fluturimet nga Shqipëria janë anuluar

Lajme, Të fundit

Ambasada amerikane në Tiranë njofton qytetarët amerikanë se të gjitha fluturimet nga Shqipëria janë anuluar.

Dhe për këtë, ambasada shprehet se po punon për gjetjen e një zgjidhje alternative për të gjithë ata persona që duan të kthehen në ShBA.


Nëpërmjet një postimi në Twitter ajo u bën thirrje të gjithë qytetarëve amerikanë në Shqipëri të kontaktojnë në [email protected]

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu