• |
ide | kryesore

Bebe Rexha në depresion, ‘Ndihem sikur s’po bëj asgjë’

Paparazzi, Slider

Bebe Rexha qetësoi fansat me “Killing me soft”, të cilët mërziten në izolim.

Ylli 30-vjeçar hyri në Tik Tok të premten dhe vendosi të këndoi një këngë të vitit 1970 ‘Killing Me Soft’, shkruan DailyMail.  “Të këndoj një këngë të vogël, e lumtur në shtëpi, e mërzitur në shtëpi, karantinë-karaoke”, kishte shkruar ajo, teksa po këndonte në dhomën e ndejës. Ajo e shoqëroi veten në piano, instrument në të cilin mësoi të luante si fëmijë së bashku me trumpetën dhe kitarën. Gjatë javës, Bebe u lidh në një video ‘live’ me Miley Cyrus, ku tregoi se si po i kalonte ditët në izolim.


“Unë thjesht kam qenë FaceTimeing të gjithëve që njoh, dhe jam përpjekur të bëj – unë në fakt thirra terapistin tim dje,” zbuloi Bebe. “Unë thjesht kam qenë duke komunikuar në ‘FaceTime’ të gjithë ata që i njoh dhe jam përpjekur të bëj – unë në fakt thirra terapistin tim dje. E pyeta, i thashë: ‘Çfarë mund të bëjmë në këto kohë?’ Për shkak se ndjehem sikur jam shumë keq me veten time dhe është një kohë e vështirë për mua, ndjehem sikur nuk jam duke bërë asgjë në jetën time”, tha ajo.

1 Comment

  1. Cfare doni te beni me shume me jeten tuaj, moj aman? Po mbylleni ate gojen ju cingete e mutit. Te lumtura te palumtura ngelet ju. Njerezit po luftojne me shendetin, per jeten, me kete tmerr, juve edhe ne keto kohe murtaje nuk ju mbyllet gopi. Kam folur me terapistin, thote kjo? A pikaaa ju, po jus shpeton terapisti akoma moj? Na qelbet boten, ti edhe si puna jote shoqet tende ke me shumice, me bythet e me mishin tuaj, s’keni lene gje pa shitur, e tejkaluat masen. NUK MBAN ME KY PLANET, PO NA VJELL TANI, E PO NA FLAK SI MBETJE NJEREZORE, po c’faj kemi ne te tjeret qe nuk jemi si ju. Dhe ju akoma s’ju pushon ajo mut goje…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu