• |
ide | kryesore

FOTO/ Koronavirusi boshatis Nju Jorkun, pamje të rralla

Lajme, Të fundit

Edhe në qytetin më  të populluar të botës rrugët kanë mbetur bosh. Njerëzit janë mbyllur në shtëpi nga frika e koronavirusit, ndërsa makinat lëvizin shumë rrallë.

Në SHBA mediet raportojnë  se bilanci i të prekurve nga koronavirusi është gjithmonë në rritje, ku çdo 17 minuta vdes një person; numërohen 105 019 persona të infektuar dhe 1717 të vdekur.


3 Comments

  1. Shpellkare dhe llapaqenolloge shikoni Nju jorkun bosh edhe ketu paska shkuar rama diktatori,amerika bosh diktatoret ne amerike po ja marin shpirtin amerikes,dhe ne amerike ju thote rama qendroni ne shtepi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu