• |
ide | kryesore

Pas virusit, Tom Hanks rikthehet në shtëpi

Paparazzi, Slider

Tom Hanks dhe e shoqja, Rita Wilson, të cilët u prekën nga koronavirusi në Australi, janë kthyer në SHBA.


Ka mbaruar kështu beteja e tyre me virusin, por edhe karantina ka marrë fund. Aktori u shfaq i lumtur në makinën e tij. Që kur u diagnostikua me koronavirus dhe deri sa mbylli karantinën, aktori i mbajti të informuar fansat e tij rregullisht


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu