• |
ide | kryesore

Can Yaman: Nuk dua më lidhje me aktore

Paparazzi, Slider

Can Yaman është përfolur shpesh në mediat turke për lidhjet e tij të dashurisë. Ai u përfol për një lidhje me aktoren Demet Ozdemir. Çifti fillimisht i mohoi thashethemet, por më vonë deklaruan se patën një romancë të shkurtër që përfundoi shpejt. Së fundmi, Can ka bërë një deklaratë të papritur duke u shprehur se ka hequr dorë nga lidhjet me aktoret.


“Nuk dua më lidhje me koleget e mia. Duke qëndruar larg tyre jam më i qetë, nuk jam nervoz dhe jam pa stres. I respektoj të gjithë koleget e mia të mrekullueshme, por nuk do bie kurrë në dashuri me ndonjë prej tyre.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu