• |
ide | kryesore

FOTO/ 80-vjeçarja nga Durrësi shërohet nga koronavirusi

Lajme, Të fundit

Një 80 vjeçare nga Durrësi, e shtruar në spital me koronavirus, e mundi sëmundjen dhe u shërua. Lajmin e dha ministrja e Shëndetësisë, Ogerta manastirliu, e cila publikoi një foto të gruas dhe falënderoi ekipin e mjekëve të Spitalit Infektiv.

“Shërohet Nënë Haxhireja, 80 vjeç, nga Durrësi. Faleminderit ekipit të mjekëve dhe infermierëve në Spitalin Infektiv, QSUT, në luftë me Covid-19”, – shkroi ministrja në Fb.


6 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu