• |
ide | kryesore

Shqiptari i martuar me miliarderen kineze: Do sjell 200 mijë maska për mjekët

Pikante

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka njoftuar nëpërmjet një statusi në Facebook se ai dhe gruaja e tij kanë vendosur që të sjellin 200 mijë maska nga Kina për mjekët tanë.

“Kam nderin dhe kenaqesine te ndaje me ju miqe te dashur kete lajm te mire per Shqiperine tone te dashur. Une dhe Nusja ime kemi vendosur te ndihmojme Shqiperine ne keto dite te veshtira. Se shpejti do arrijne nga Kina 200.000 maska mbrojtese per HERONJTE TONE (DOKTORET) qe po luftojne me armikun e padukshem ne vijen e pare te Luftes. Per Shqiperine qe duam duhet qe gjithe bashke te bejme aq sa eshte e mundur. Te qendroni sa me shume ne shpi eshte nje ndihme shume e madhe ne keto dite” – shkruan Lekaj.


Ai me origjinë nga Lezha, i martuar me një showgirl dhe biznesmene pasanike nga Kina, me të cilën tashmë ka krijuar familjen e re. Në Shqipëri, u bë i njohur disa vite më parë si pjesëmarrës në konkurse bukurie për meshkuj dhe sfilata mode. Sot rezidenca e tij kryesore është Pekini, ku po shijon famën si model, aktor dhe biznesmen i një marke produktesh kozmetike.

Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do të sjellim 200 ... Jo vetem mode/ Shqiptari nga Lezha surprizon miliarderët botëror ... Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do të sjellim ... Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze, bën premtimin e ... Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze, bën premtimin e ... Modeli shqiptar pritet si bos në Kanë - iconstyle.al Për të foli e gjithë bota, modeli shqiptar bleu koleksionin 1.6 ... Bleu fustanet për 1.6 milion euro, modeli shqiptar bën gjestin ... Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do të sjellim 200 ... rolando lekaj – Lajmi.net

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu